CZTERY SZPAKI – DEZODORANT W KREMIE BEZZAPACHOWY

PRODUKTDEZODORANT W KREMIE BEZZAPACHOWY
PRODUCENTCZTERY SZPAKI
KRAJ PRODUKCJIPOLSKA
OPAKOWANIEszklany słoiczek 60ml
W CO PAKOWAĆ
NA WAGĘ
Produkt dostępny w szklanym słoiczku.
ZASTOSOWANIENaturalny dezodorant w kremie, który nie blokuje naturalnego procesu, jakim jest pocenie, które reguluje temperaturę ciała, odprowadza zbędne substancje (m.in. aminokwasy, chlorki wapnia, mocznik, sód, potas) i toksyny.
Bezzapachowa wersja deo przypadnie do gustu wielbicielkom i wielbicielom neutralnych, naturalnych i nieinwazyjnych (bez)zapachów.
Wmasuj niewielką ilość produktu dłonią lub szpatułką.
SKŁADZiemia okrzemkowa – jej głównym zadaniem jest pochłanianie potu i łagodzenie podrażnień, przy okazji dobrze też wpływa na wygląd i kondycję skóry – wyrównuje jej koloryt, zmiękcza ją, pochłania nadmiar sebum i łagodzi podrażnienia.
Glinka biała – to jedna z najdelikatniejszych glinek, dlatego mogą jej używać osoby o bardzo delikatnej i wrażliwej skórze; jej głównym zadaniem jest pochłanianie potu i łagodzenie podrażnień i odświeżenie skóry.
Mąka arrowroot (inaczej skrobia z maranty trzcinowej) – sprawia, że skóra staje się delikatniejsza i gładsza, pomaga leczyć różnego rodzaju otarcia czy skaleczenia i świetnie radzi sobie z pochłanianiem wilgoci (potu).
Soda oczyszczona – neutralizuje zapachy, działa bakteriobójczo.
Gliceryna roślinna – przeciwdziała wysychaniu dezodorantu i nadaje mu odpowiednią gładkość, zmiękcza skórę.
Olej kokosowy – w dezodorancie ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, a także przyczynia się do leczenia drobnych skaleczeń i mikrourazów skóry oraz… zwyczajnie dba i odżywia skórę pod pachami.
Masło shea – odżywia i regeneruje skórę oraz i podobnie do oleju kokosowego pomaga w leczeniu drobnych ran i skaleczeń.
Olej z wiesiołka – poprawia stan skóry i stymuluje regenerację jej komórek, ma właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne.
Skład:
Soda oczyszczona, masło shea, skrobia ziemniaczana, olej kokosowy, olej z wiesiołka, maranta trzcinowa, ziemia okrzemkowa, gliceryna roślinna, glinka biała, witamina E.
OSTRZEŻENIAKosmetyk bez konserwantów.
Kosmetyk wegański – produkt stworzony bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego.
CENA40 pln