4SZPAKI – MYDŁO DZIEGCIOWE

PRODUKTMYDŁO DZIEGCIOWE NA PROBLEMY SKÓRNE
PRODUCENTCZTERY SZPAKI
KRAJ PRODUKCJIPOLSKA
OPAKOWANIEKostka ok. 110 g
W CO PAKOWAĆ
NA WAGĘ
Produkt dostępny w papierowym opakowaniu.
ZASTOSOWANIEDziegciowa kostka to mydło do zadań specjalnych, nieocenione w walce ze schorzeniami skórnymi takimi jak łuszczyca, łupież czy egzema. Wyróżnia się specyficznym, niepowtarzalnym i mocno kontrowersyjnym aromatem (wyczuwalne nuty: wędzarnia/stare skarpety/wędlina/smoła).
Wmasuj niewielką ilość produktu dłonią lub szpatułką.
Włóż kostkę pod strumień wody, namydl kilka razy w dłoniach, żeby uzyskać pianę i oczyść nią skórę całego ciała. Mydła możesz używać również do mycia włosów i skóry głowy.
SKŁADOlej kokosowy – pozyskiwany z kopry kokosowej, działa przeciwgrzybiczo, antywirusowo, i antybakteryjne (dzięki wysokiej zawartości kwasu laurowego).
Masło Shea – odżywcza i witaminowa bomba niezastąpiona w przyspieszaniu procesu regeneracji skóry – tworzy również naturalny płaszcz ochronny i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami z otoczenia.
Oliwa z oliwek – chroni skórę przed nadmierną utratą wody, niwelując tym samym nadmierne przesuszenie; pozostawia ją miękką i wygładzoną.
Olej rycynowy – działa dezynfekująco i przeciwzapalnie; łagodzi różnego rodzaju podrażnienia i jest pomocny w walce z chorobami skórnymi.
Dziegieć brzozowy – ma działanie odkażające, przeciwświądowe, przeciwzapalne, przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybicze.
Skład:
Zmydlone: olej kokosowy, masło shea, oliwa z oliwek, olej rycynowy, dziegieć brzozowy.
OSTRZEŻENIAKosmetyk bez konserwantów.
Kosmetyk wegański – produkt stworzony bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego.
CENA22