BALJA – NABŁYSZCZACZ DO ZMYWARKI

PRODUKTNABŁYSZCZACZ DO ZMYWARKI
PRODUCENTBALJA
KRAJ PRODUKCJIPOLSKA
OPAKOWANIEButelka szklana z aluminiową nakrętką 500 ml
Uzupełnienie na wagę oryginalnej butelki produktu
W CO PAKOWAĆ
NA WAGĘ
Ten produkt ma dość niskie pH i dlatego może być nalany ponownie tylko do oryginalnego opakowania.
ZASTOSOWANIENabłyszczacz do naczyń BAJLA to ekologiczny, naturalny płyn nabłyszczający do zmywarek, który gwarantuje czyste, lśniące naczynia, szklanki i sztućce. Płyn zapobiega powstawaniu osadu i smug podczas wysychania naczyń, zapewniając idealną czystość i błysk.
Specjalnie dobrane składniki są bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych, nie musisz więc obawiać się szkodliwych pozostałości środka na swoich naczyniach.
Formuła nabłyszczacza sprawi dodatkowo, że szklanki, talerze i garnki wyschną szybciej, przez co minimalizuje ryzyko pojawia się śladów po wodzie i białych plam.
Składniki nabłyszczacza do naczyń BALJA są całkowicie biodegradowalne, co znaczy, że po jego użyciu w żaden sposób nie ucierpi środowisko.
ZMYWANIE: Nabłyszczacz należy wlać do odpowiedniego zbiorniczka zgodnie z instrukcją użytkowania zmywarki, tak aby zmywarka mogła dozować odpowiednią jego ilość.
Nabłyszczacz Balja można stosować we wszystkich typach zmywarek.
SKŁADWoda, 5-15 % niejonowe środki powierzchniowo-czynne, kwas cytrynowy.
OSTRZEŻENIAPrzechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 40°C.
W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć.
Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.