BALJA – SÓL DO ZMYWARKI

PRODUKTSÓL DO ZMYWARKI
PRODUCENTBALJA
KRAJ PRODUKCJIPOLSKA
OPAKOWANIEOpakowanie kartonowe 2kg
W CO PAKOWAĆ
NA WAGĘ
Ten produkt ma właściwości higroskopijne i na razie nie jest dostępny na wagę.
ZASTOSOWANIESól zmiękcza wodę w zmywarkach, przez co skutecznie przeciwdziała pojawianiu się kamienia i osadów na naczyniach oraz wewnątrz zmywarki. Prawidłowe funkcjonowanie zmywarki zapewnia filtr wody, który do właściwego działania potrzebuje soli. Regeneruje ona filtr, dzięki czemu woda wciąż jest przez niego zmiękczana, a Twoje naczynia są zawsze lśniące i bez zacieków.
Regularne stosowanie soli do zmywarek przedłuża żywotność zmywarki, zapobiegając uszkodzeniom w wyniku gromadzenia się osadu z kamienia.
Stosowanie Soli do zmywarki BALJA jest szczególnie ważne, kiedy woda dostarczana do urządzenia jest średnio twarda lub twarda (zaleca się stosowanie soli przy twardości wody powyżej 14 °dh). Nie zastąpi jej ani sól kuchenna, która nadaje smak naszym potrawom, ani sól używana do kąpieli, pomagająca nam się zrelaksować – zawierają one różne minerały i dodatki, które dodatkowo zanieczyszczą filtr. Brak soli również wpływa negatywnie na urządzenie, w konsekwencji naczynia staną się matowe, z nieestetycznymi, białymi zaciekami.
Sól do zmywarki zapakowaliśmy w tekturowe pudełko, nadające się w całości do recyklingu, a specjalnie wyprofilowane otwarcie opakowania ułatwi dozowanie soli. Można też wielokrotnie je zamykać.
Nadaje się do stosowania we wszystkich typach zmywarek.
Produkt jest w 100% ekologiczny i w pełni bezpieczny dla  Ciebie  i  dla  środowiska
Stosowanie soli do zmywarki: Sól wsyp do pojemnika znajdującego się najczęściej na dnie zmywarki. Ilość wsypywanej soli zależy od typu zmywarki – postępuj zgodnie z instrukcją obsługi zmywarki.
SKŁADChlorek sodu. Produkt zgodny z normą EN 973.
OSTRZEŻENIAPo użyciu szczelnie zamknij opakowanie i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Aby uzyskać bardziej błyszczące naczynia bez plam i zacieków stosuj również Nabłyszczacz Do Naczyń firmy BALJA.
Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą.